ik loop tegen het volgende probleem aan.
Het guiden krijg ik niet voor elkaar.. " het guiden gaat gaat goed als ik EQMod op RA en DEC omgekeerd zet. dan kan ik met gemak 20min volgen ook wel langer." maar las ik dan de montering flip weer naar de andere kant krijg ik drift zo als in de afbeelding. ik heb in Maxim dl alles al geprobeerd. maar krijg het niet voor elkaar. aan mn polar aliigment licht het denk ik ook niet. want omgekeerd werkt het wel goed.
in de afbeelding kan je zien dat ik een aantal keer opnieuw ben begonnen. maar X as gaat goed Y as drijft weg. en uiteindelijk ook de volg ster.
ik hoop dat iemand mij kan helpen of in ieder geval kan zeggen waar ik nog eventueel kan kijken. mocht dit op een avond samen uitvogelen uit komen ben ik daar voor!

alvast bedankt
Groeten Simon